logotyp

Aktuality ZŠ a MŠ Cotkytle

Distanční výuka

Vážení rodiče!
Dle nařízení vlády bude od středy 14. 10. 2020 realizována distanční výuka na 1. stupni ZŠ. Výuka  je povinná, zákonní zástupci budou případnou absenci omlouvat u třídního učitele.  V případě technických problémů s on-line výukou se zákonní zástupci dohodnou s třídním učitelem (telefonicky, e-mailem) o způsobu, jak budou dítěti vyzvedávat a odevzdávat tištěné materiály k výuce. 
Mateřská škola i jídelna budou nadále v provozu, žáci mají právo na dotovaný oběd.
V případě dotazů volejte na číslo 730 143 307 nebo pište na email: zs@cotkytle.cz
Děkuji Vám za vstřícnost a spolupráci.
                                                                                 Mgr. Miriam Kolínová
                                                                                          ředitelka

Projekt "Výlet do minulosti"

Projekt  V pondělí 14. září se žáci 3. 4. a 5. ročníku zúčastnili projektu „VÝLET DO MINULOSTI“, který se uskutečnil v muzeu v Moravské Třebové. Žáci plnili interaktivní úkoly, vyplňovali pracovní listy nebo ...
Více informací

Důležité oznámení

Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví je od čtvrtka 10. září povinné nosit roušky ve všech vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště nebo místo ubytování. Zákaz se nevztahuje na pobyt ve třídách, děti a pedagogické pracovníky v mateřské škole. Ve společných prostorech škol a školských zařízení jsou roušky povinné (např. chodby, záchody).

Další podrobnosti viz přiložený odkaz – Mimořádné opatření.

MŠ - informační schůzka

MŠ - informační schůzka Ve čtvrtek 10. září se uskuteční informativní schůzka pro rodiče dětí ze školky. Začátek je v 15.30 hodin. ...
Více informací

První školní den

První školní den Milé děti a vážení rodiče, v úterý 1. září v 8 hodin spolu zahájíme nový školní rok 2020 - 2021. Doufáme, že bude pro všechny úspěšný a zajímavý. V prvním týdnu bude výuka zkrácena, strávíme spolu ...
Více informací

Oznámení o otevření MŠ

Mateřská škola je otevřena od 24. 8. 2020

Upozorňujeme, že je nutné se do MŠ přihlásit den předem do 12 hodin kvůli zajištění stravování. V případě příznaků infekčního onemocnění (jako je zvýšená teplota, horečka, kašel, dušnost, bolest hlavy, bolest v krku, bolesti svalů a kloubů, ztráta chuti a čichu apod.) žádáme rodiče, aby neposílali své dítě do školky a zabránili tak případnému šíření infekčního onemocnění.

Informace k zahájení školního roku 2020-2021

ZŠ a MŠ Cotkytle zahájí ve školním roce 2020/2021 svou činnost v plném rozsahu v souladu se školskými právními předpisy a to v úterý 1. září 2020.

  • Od dětí/žáků  se před prvním příchodem do školy nevyžaduje prohlášení o bezinfekčnosti, ale v případě příznaků infekčního onemocnění (jako je zvýšená teplota, horečka, kašel, dušnost, bolest hlavy, bolest v krku, bolesti svalů a kloubů, ztráta chuti a čichu apod.) žádáme rodiče, aby neposílali své dítě do školy a zabránili tak případnému šíření infekčního onemocnění.
  • Nejsou stanovena žádná závazná plošná pravidla pro organizaci vstupu žáků do budovy školy a pohybu osob před budovou školy.
  • Nejsou stanovena žádná závazná plošná omezení počtu žáků ve třídách.

Zpracováno podle Manuálu k provozu škol od září 2020 – MŠMT (viz přiložený odkaz).

Mateřská škola bude uzavřenaMateřská škola bude uzavřena od 1. července do 21. srpna 2020.

RYCHLÝ KONTAKT

Máte dotaz

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí


Cotkytle 104


561 32 Cotkytle

základní škola
465 382 128, 730 143 307


mateřská škola
465 382 123, 792 302 498

zs@cotkytle.cz

ms@cotkytle.cz
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
https://www.facebook.com/
Domů

Created by © 2019 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign